آرشیو

 • 21/دى/1392 - 15:03
  اشاره:
  بر آن شديم تا در آينه کلام ائمه معصوم (ع) نگاهي به مهدويت و بحث‌هاي مربوط به مهدي موعود (عج) داشته باشيم. از اين رو گفتگويي با حجت الاسلام خدامراد سليميان، عضو هيئت علمي پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي انجام داديم که به شرح زير مي باشد؛
  سرآغاز باور به مهدويت به چه زماني برمي‌ گردد؟
  مهدويت به عنوان باوري سترگ و تأثيرگزار در ميان باورهاي اسلامي از همان سال‌ هاي نخستين بعثت پيامبر خاتم (ص) و ظهور اسلام، در کانون اهتمام و توجه پيشوايان و بزرگان دين قرار گرفت؛ به گونه‌ اي که رسول گرامي اسلام (ص) در هر فرصت و مناسبتي مردم را متوجه اين آموزه الهي مي ‌کرد و به ظهور
 • 18/آذر/1392 - 10:09
  دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به سخنان اوباما در صحن سازمان ملل، گفت: آمریکایی‌ها به طور محسوس یک نوع نرمش و عقب‌نشینی را در مقابل ایران انتخاب کرده‌اند.
  سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در گفتگویی تفصیلی با خبرنگاران دفاعی خبرگزاری فارس، به تشریح اوضاع منطقه و تحولات بین المللی پرداخت که بخشی از این گفتگو شامل تبیین و تحلیل سخنرانی روسای جمهور ایران و امریکا در مجمع عمومی سازمان ملل می‌شود.
  * ایران، کشور قدرتمند و باثبات منطقه است
 • 15/مهر/1392 - 11:10
  شهید محسن حاجی بابا از فرماندهان جبهه غرب کشور است که در عملیات بازی دراز نقش موثری داشته است. ایشان از فتح این قله‌ها با خبرنگار پیام انقلاب می‌گوید:از پادگان ابوذر به اتفاق یکی از برادران سپاه که به منطقه کاملا آشنا بود به وسیله جیپی که بر روی آن تفنگ 106 سوار شده بود به طرف بازی دراز حرکت کردیم، پس از طی مسافتی به منطقه سرآبگرم رسیدیم که قسمتی از این منطقه در دید دشمن بود و تا دشمن ماشین ما را دید شروع به پرتاب خمپاره به طرف ما کرد که شن‌های حاصل از انفجار آن بر صورت ما ریخت.

پیوندهای تصویری