تاریخ انتشار:93/7/8 - 12:52
شماره مطلب:139378
معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش:

محل کارخود را محل عبادت کنیم

مهدی نوید گفت: دین، انسان را مستطیع می خواهد و مانند فریضه واجب حج که شرط وجوب آن مستطیع بودن است، مخاطبان دین خدا نیز باید در همه عرصه ها به استطاعت برسند و مستطیع شوند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای عالی آموزش و پرورش؛ مهدی نوید دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس که با حضور کارکنان این شورابرگزار شد ، بیان کرد و افزود: وظیفه و رسالت بزرگ ما این است که در همه زمینه ها و عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و علمی توانمند باشیم.

وی با تأکید بر این که فضای دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش باید سرشار از ایثار، صمیمیت، خلوص، صداقت، کار و تلاش باشد، افزود : باید وفاداری به ارزشها، مسئولیت پذیری، محبت وخلوص را از رزمندگان جان برکف فراگیریم وخاطره آنها را جزیی از زندگی خود قرار دهیم.

نوید متمرکز شد: اگر قرار است که در آموزش و پرورش کارکنیم باید سواد ، توان و تلاش زیاد داشته باشیم و مانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس باشیم که در ایمان، هدف وایثارگری توانمند و مستطیع بودند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به این که اگر مسئولان ، مدیران و مجریان ما با سواد، آگاه و پرتلاش نباشند جفا کرده اند، تصریح کرد: محل کارخود را محل عبادت بدانیم. این ، عین جمله ای است که شهید بهشتی در اولین ماه های بعد از پیروزی انقلاب خطاب به ما جوانان آن روز می گفت و امروز نیز محل کار ما مانند یک جبهه است که باید با تلاش و کار مستمر، عاشقانه وصادقانه بر دشمنان و بدخواهان پیروزشویم.

در آغاز این برنامه آقای عابدینی معاون امور کمیسیون های شورای عالی به خاطراتی از حضور خود در جبهه های جنگ تحمیلی را برای همکاران دبیرخانه بازگو کرد. 

 

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری