تاریخ انتشار:94/8/13 - 09:57
شماره مطلب:1394813

نسخه چاپيارسال به دوستان دعوت وزیر آموزش و پرورش برای حضور در یوم الله 13 آبان

وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، دانش‌آموزان و معلمان را برای حضور گسترده در یوم الله 13 آبان دعوت کرد.

 

 علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش با صدور بیانیه‌ای از دانش‌آموزان و معلمان برای حضور در مراسم یوم الله 13 آبان ماه دعوت کرد.
در این پیام آمده است: سیزدهم آبان برگی زرین از تاریخ انقلاب اسلامی است که به دل‌های مومنان جسارت استکبار ستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم هماره فرو ریختنی است.
وزیر آموزش و پرورش در بخش دیگری از این پیام از دانش‌آموزان خواسته است با ترویج گفتمان استکبار ستیزی و عدالت محوری برای تحقق صلح و زیستن در دنیایی سرشار از نشاط و امید و عاری از جنگ و خشونت، تلاش کنند.
متن کامل پیام وزیر آموزش و پرورش به شرح زیر است: سیزدهم آبان ماه در تقویم رسمی کشور ما جایگاه ویژه و ممتازی دارد. در تاریخ پرفراز و نشیب کشورمان این روز شاهد تبعید سر سلسله  بیداردلان و نادره روزگاران حضرت امام خمینی(ره) بوده است و با اغتنام فرصت به روان پاک روح خدا و همه جان‌های خدایی به ویژه شهدای دانش‌آموز که بیداری توأم با آزادی معنوی و اجتماعی خواست رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشیدند، سلام و درود می‌فرستیم.
فرزندان عزیزم، در تاریخ ایران سرافراز سیزدهم آبان از جمله روزهای پر فروغی است که جاودان و بلند خواهد ماند زیرا در این روز بود که دانش‌آموزان فداکار به همگان نشان دادند که با توکل به خدا، اتکا به نفس و ابتناء بر وحدت می‌توان در برابر هر طاغوتی ایستاد.
سیزدهم آبان برگی زرین از تاریخ انقلاب اسلامی است که به دل‌های مومنان جسارت استکبار ستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم هماره فرو ریختنی است.
فرزندانم، دانش‌آموزان آگاه و شجاع همواره در حق طلبی، دفاع از مظلوم و مبارزه با استکبار نقشی فعال ایفا کرده‌اند. اینجانب ضمن دعوت از دانش‌آموزان عزیز، معلمان گرانقدر و اولیای محترم  برای حضور در مراسم یوم الله سیزدهم آبان از شما آینده سازان ایران اسلامی می‌خواهم که همواره  روحیه حقیقت جویی، ظلم ستیزی و عدالت طلبی و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بیدار نگه دارید و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و توصیه‌های رئیس جمهور محبوب در ترویج گفتمان استکبار ستیزی، عدالت محوری به منظور تحقق صلح و زیستن در دنیایی سرشار از نشاط و امید و عاری از جنگ و خشونت تلاش و کوشش کنید.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری