تاریخ انتشار:94/2/16 - 07:51
شماره مطلب:1394216
رییس سازمان بسیج فرهنگیان:

جنبش نرم افزاری و تولید علم گمشده دستگاه تعلیم و تربیت است

رییس سازمان بسیج فرهنگیان با بیان اینکه جنبش نرم افزاری و تولید علم گمشده دستگاه تعلیم و تربیت است، گفت: باید بین نیاز و ظرفیت های وزارت آموزش و پرورش پیوند منطقی برقرار کرد.
شعبانعلی رمضانیان روز سه شنبه در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره علمی پژوهشی بسیج فرهنگیان در اردوگاه شهید باهنر، افزود: در هر دانش نمی توان به پژوهش ذهنی و مقاله نویسی قناعت کرد؛ بلکه باید به متخصصان توصیه کرد تا دانش خود را برای حل مشکلات جامعه به کار گیرند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند، اضافه کرد: برغم مشکلات موجود، این وزارتخانه معدن انسان های مومن، توانمند و نقش آفرین است.

رمضانیان ادامه داد: آموزش و پرورش از یک سو وظیفه علم آموزی و از سوی دیگر نیازمند دانش صاحبان اندیشه است.

رییس سازمان بسیج فرهنگیان یادآورشد: موضوعاتی همچون شان و منزلت معلمان، تربیت اسلامی و توسعه اخلاقی، خدمت به کارکنان و رضایت دانش آموزان، چگونگی و ایجاد انگیزه برای ورود به کلاس درس و محتوای آموزشی، تحول بنیادین در آموزش و پرورش و اجرایی کردن مطالبات امام (ره) و مقام معظم رهبری نیازمند کار علمی فراگیر و جنبش عالمانه و همگانی است.

رمضانیان با بیان اینکه باید با روحیه جهادی افراد توانمند را در حلقه گروه ها و هسته های مدیریتی وارد کرد، توضیح داد: در یازدهمین جشنواره علمی ـ پژوهشی بسیج فرهنگیان چهار هزار و 625 اثر به دبیرخانه رسید و شش هزار نفر در موضوع بازتدوین کتب درسی و یکهزار و 300 وبلاگ نویس شرکت کردند.

در این مراسم که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، از نفرات برگزیده یازدهمین جشنواره علمی - پژوهشی فرهنگیان بسیج کشور و برگزیدگان مسابقه عصر حضور و ندای قلم قدردانی شد.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری