تاریخ انتشار:92/9/27 - 15:43
شماره مطلب:1392927

مجيد رعنايي معاون دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش شد

دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش طي حكمي مجيد رعنايي را به عنوان معاون برنامه ريزي ، نظارت و ارزشيابي دبيركل منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شوراي عالي آموزش و پرورش؛ در حكم مجيد رعنايي معاون برنامه ريزي ، نظارت و ارزشيابي دبيركل شوراي عالي آمده است: نظر به تعهد و تجارب مفيد جناب عالي به موجب اين ابلاغ به عنوان « معاون برنامه ريزي ، نظارت وارزشيابي دبيركل» منصوب مي شويد.

تحقق رسالت خطير شوراي عالي آموزش و پرورش به عنوان مرجع سياستگذاري در حوزه آموزش و پرورش عمومي و متوسطه و انجام رسالت آن در امر تحول بنيادين آموزش و پرورش و نيز نظارت بر حسن اجراي مصوبات ، بويژه نظارت بر حسن اجر اي برنامه هاي تحول راهبردي ، نيازمند تلاش آگاهانه و خستگي ناپذير همكاران محترم و جلب مشاركت و همراهي صاحب نظران و دلسوزان تعليم وتربيت مي باشد.

اميد است با استعانت از الطاف الهي و عنايات ائمه معصومين (ع) و با حسن تدبير و التزام به منويات مقام معظم رهبري و سياست هاي دولت محترم در انجام اين ماموريت مهم موفق و مويد باشيد و زمينه تربيت پذيري نسل جوان مبتني بر تعاليم انسان ساز مكتب اسلام را بيش از بيش فراهم آوريد.

مهدي نويد - دبيركل شوراي عالي آموزش و پرورش

لازم به ذكر است مجيد رعنايي معاون جديد دبيركل شوراي عالي كه تا قبل از اين حكم ، مدير كميسيون تحول راهبردي و اقتصاد شوراي عالي و عضو شوراي فرماندهي پايگاه بسيج شهيد باهنر هستند ايشان از كاركنان دبيرخانه اين شورا مي باشند كه آشنايي كاملي با اختيارات و وظايف آن دارد.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری